Příspěvek sob 01. říj 2011 19:48:16

PR články - kvalitní inzerce na navštěvovaném IT magazínu

Dobrý den,

provozuji magazín Objevit.cz zaměřený na počítače, internet, online podnikání a vše s tím související. Denně publikujeme minimálně dva články a k tomu budujeme i další servery, mezi nimiž je například ITčtení.cz.

Rád bych vám touto formou nabídl možnost inzerce v podobě PR článku a to za velice přiměřené ceny.

Pro koho je reklama vhodná?
Naši čtenáři se zajímají o IT všeobecně. Podle statistik je 75% návštěv z České republiky. Články jsou vhodné hlavně pro hostingové společnosti, internetové společnosti, obchody, ale i pro soukromníky (nabídky SEO služeb, programování, grafika...) a další. Svoje by zde našly i internetové servery s hrami, zábavou a obchodní či jiná fóra.

Jak reklama vypadá?
PR článek je publikován v podobě klasického článku. Je zobrazen na úvodní straně a umístěn v tématicky nejbližší sekci. K němu jsou přidány i štítky, tudíž je článek umístěn na více místech webu a v budoucnu lépe dohledatelný.

Pozor: Naše RSS se zobrazuje v mnoha agregátorech a proto vkládáme nejvyšší možné úsilí nejen do kvality článku samotného, ale také do nadpisu.

Jak bude článek čtený?
Magazín si měsíčně otevře kolem 10.000 lidí, čtenost článků se pohybuje ve stovkách a je ovlivněna hlavně zajímavým a poutavým nadpisem. Návštěvnost magazínu stále roste a měsíc co měsíc se zvyšuje. Můžeme se také pochlubit Pagerankem 2 a S-rankem 4.

Odkaz na váš článek se kromě agregátorů zobrazí také v RSS čtečkách našich čtenářů, na našich dalších projektech a automaticky i na Facebooku a Twitteru.

Jak bude článek vypadat?
Je pouze na vás, zdali nám článek napíšete nebo jej napíšeme my. Ke článku dle ceny vkládáme další doplňky a rádi se s vámi na čemkoliv domluvíme.

Ceník a rozdělení článků:
Rozdělujeme dva druhy článků dle zobrazení na úvodní straně:

  • Klasické články: zobrazí se na úvodní straně, ale ne v TOP4 nahoře. Jejich délka je 1 NS.
  • Speciální články: zobrazí se na úvodní straně i v TOP4 nahoře. Jejich délka je neomezená a mohou být zdarma doplněny o anketu, video, rozhovor a další.
TOP4 = slider na indexu, přepínání čtyř článků.
Ceny článků se rovněž dělí dle druhu.

Publikujeme maximálně 1 PR článek za týden!

Odmítáme publikovat články o warezu, pornu, casinech a podobných záludných projektech, zároveň i o konkurenčních magazínech.
Názory našich třech posledních inzerentů můžete číst zde (zároveň více informací o inzerci).

V případě zájmu o inzerci na našem magazínu nás neváhejte kontaktovat (příp. email reklama[at]rostworld.cz), uveďte vaše požadavky a my vám zašleme bližší informace.

Zajímám se o online podnikání, mimo jiné nabízím copywriting, do něhož spadá i profesionální korektura textu.