Příspěvek stř 27. dub 2011 8:54:46

Nápověda: Aktuální nabídky a poptávky

Protože to nemusí být tak úplně jasné, vysvětlím, jakým principem fungují výpisy aktuálních nabídek a poptávek jak na titulní stránce, tak v souhrnných výpisech

Aktuální nabídky:
Na titulní stránce se zobrazuje 11 posledních aktualizovaných nabídek a řadí se dle data posledního příspěvku. Totéž pak ve výpisu všech nabídek - zde je to totéž, ovšem zobrazují se zde pouze nabídky vložené, či aktualizované v uplynulých 50 dnech.
Abyste se dostali se svou nabídkou na titulní stránku či pokud jste vložili svou nabídku před více než 50 dny, nemusíte ji vkládat znova, ale stačí k nabídce připsat, že je stále aktuální.

Aktuální poptávky
Aktuální poptávky fungují trochu na jiném principu. Řadí se nikoli podle posledního příspěvku, tedy aktualizace, ale podle data vložení. Je to z toho důvodu, že spousta lidí bude, jak předpokládám, využívat toho, že k poptávce si hodí poznámku typu "poslán e-mail" a tím ji bude v podstatě aktualizovat, což by nedělalo dobrotu. Ani ve výpisu aktuálních poptávek by to nemělo vadit, protože jen málokterá poptávka má platnost delší než 50 dní. Na HP se zobrazují max 4 aktuální poptávky.

Výměna odkazů
Funguje na stejném principu jako výše popsané Aktuální nabídky - na HP se zobrazují max 4 aktuální poptávky po výměně odkazů.