Příspěvek čtv 21. dub 2011 16:27:33

Vítejte na LinkTrhu

Vítám vás na LinkTrhu

LinkTrh je online tržnice s textovou inzercí, zpětnými odkazy a PR články.

LinkTrh vznikl kvůli tomu, že po zákazu trhu inzerce na WebTrhu sice vznikla celá řada fór a systémů, kde je možné s inzercí obchodovat, ale žádné z nich nedokázalo trh s inzercí rozjet na takové úrovni, jako tomu bylo dříve.

I já jsem byl u zrodu jednoho takového systému a tím je Werb.cz. Ten se velmi slušně rozjel co se týká prodeje internetových stránek, bannerových ploch či domén, avšak prodej textové inzerce či zpětných odkazů i zde stagnuje. Na ostatních fórech se pak více diskutuje, než obchoduje.

LinkTrh by měl být, jak doufám, spíše právě o obchodu než o diskusi ikdyž i ta zde má své místo a je pouze na vás, zda ji budete využívat nebo ne. Uměle založená témata a pokec mezi adminem a adminem tu nečekejte.

Co se nabídek a poptávek týká, máte volnou ruku. Jak sami určitě uznáte, bude určitě lepší, když své inzeráty budete vkládat do správných témat, protože přesně tam je vaši obchodní partneři budou hledat.

Žádná velká pravidla tu v tomho ohledu panovat ale nebudou. Jediné, na čem budu bazírovat je slušné chování mezi uživateli. Nebudu zde trpět žádné osobní narážky ani nic podobného. Pokud se vám nabídky či poptávky nelíbí, prostě nereagujte, popřípadě slušně požádejte o doplnění či vysvětlení.

Stejně tak nebudu trpět nic, co bude špinit jméno LinkTrhu. Náměty na zlepšení vítám, ale mějte na paměti, že ne všechny vaše nápady budu realizovat. Budu se snažit vyhovět většině a pokud uvidím, že něco funguje, nebudu to měnit jen proto, že dvěma ukřičeným uživatelům se to nelíbí.

Myslím, že žádné další vysvětlování není potřeba. Systém phpBB, na kterém LinkTrh běží, je většině z vás dobře známý a o jeho fungování tak není třeba se více rozepisovat.

Nehraju si na design nebo originalitu vzhledu. Chci jen, aby se zde obchodovalo a udělám pro to co nejvíce budu moci a věřím, že díky jednoduchosti, přehlednosti a především díky velké potřebě jak ze strany publisherů tak ze strany kupujících, bude LinkTrh vzkvétat.

Petr