Příspěvek sob 12. črc 2014 11:54:16

Wedos - Hostingové novinky 7/2014

Novinky červenec 2014

Absolutní novinka - VPS 100 % SSD

SSD disky jsou moderní a především mimořádně rychlé řešení pro ukládání dat a nahrazují doposud běžně používané a pomalé točivé (SATA nebo SAS) disky. Jako jednička na hostingovém trhu jdeme s dobou, a proto jsme v červnu spustili zatím naši největší letošní novinku. Nabízíme root VPS (virtuální servery), které jsou 100 % na SSD. Nepoužíváme žádnou hybridní SSD cache, ale značkové SSD disky určeny pro vysokou zátěž v serverech. Díky využití RAID 10, tato varianta virtuálních serverů nabízí jednoznačně nejrychlejší diskové operace. Právě teď máte i Vy možnost si vyzkoušet nejrychlejší VPS široko daleko za velice zajímavé ceny.

VPS 100 % SSD »

Nově i webhostingy na SSD

V průběhu června jsme začali nové webhostingy NoLimit zřizovat na fyzických serverech, které mají pouze SSD disky. Nyní jsou na SSD discích nejen databáze, ale také běžná data (skripty a obrázky). Stránky se tak načítají rychle. Velmi rychle.

Došlo i k drobným změnám v nastavení databází a výsledkem je webhosting NoLimit, který zůstává nejen spolehlivý, ale navíc je mimořádně rychlý. To ocení zejména provozovatelé velkých e-shopů a redakčních systémů.

Postupně bychom chtěli přemigrovat všechny webhostingy na SSD disky, ale vzhledem k množství webhostingů a fyzických serverů, to bude dlouhodobější proces. Cena zůstala u všech služeb zachována.

Webhosting 100 % SSD »

Nové dedikované servery se SSD disky a 32 GB RAM

Když SSD, tak všude! V nabídce WEDOS najdete nové dedikované servery s 32 GB RAM, 2 kusy SSD disků a 2 kusy SATA disků. Krásné a univerzální řešení pro všechny, kterým nestačí VPS anebo chtějí garantovaný výkon pro svoje aplikace.

Skladové modely serverů FUJITSU můžete nyní objednat s velkou slevou.

Dedikované servery SSD »

Webpagetest u WEDOS

Před časem jsme u nás spustili testovací instanci oblíbeného nástroje na testování rychlosti načítání a detekce problémů při generování webových stránek. Každý si nyní může svůj web otestovat a tím odhalit možné nedostatky ve své webové aplikaci.
Testovací nástroj najdete na adrese: http://webpagetest.wedos.com/?affd=15053.

Vylepšujeme stávající WEDOS

Naše firma se neustále posouvá a tak jsme udělali několik úprav, které jsme představili v samostatném článku. Máme novou UPS 120KVA a je objednán nový (druhý) motorgenerátor, který bude zálohovat ten náš stávající. Upravili jsme několik procesů a posílili zákaznickou podporu.

Vylepšení služeb »

Vyberte si kompenzaci v zákaznické administraci

V zákaznické administraci nyní můžete vybrat kompenzaci za technické komplikace z května letošního roku. Můžete získat až 10 dní zcela zdarma pro všechny hostingové služby, případně můžete (odpovídající) částku věnovat na charitu, našim zaměstnancům (pokud jste spokojeni s prací naší zákaznické podpory) nebo tuto částku můžete dát na rozvoj našich dalších služeb.

Připravujeme druhé datacentrum

Již nyní plánujeme druhé datacentrum, které bychom chtěli vybudovat ideálně v příštím roce. Pracujeme se třemi variantami. První dvě předpokládají výstavbu přímo v Hluboké nad Vltavou, kdy jedna alternativa nabízí klasické chlazení vzduchem a druhá verze chlazení olejem. Poslední varianta je výstavba mimo Hlubokou a chlazení klasicky vzduchem (free-coolingem). Nyní jednáme a vybíráme nejlepší řešení. Následně chceme začít projektovat a potom hned stavět. O průběhu příprav budeme informovat. Od nového datacentra si slibujeme další zkvalitnění našich služeb, kdy budeme moci nabídnout provoz v obou datacentrech současně.

Čím dál lepší výsledky

Rosteme. Rosteme a rosteme. V minulém roce jsme meziročně vyrostli o 53%, což je fantastický výsledek a jsme jednou z nejrychleji rostoucích IT firem na českém trhu. Hostingový trh prakticky stagnuje a my rosteme čím dál více. Děkujeme všem klientům za důvěru.

V prvním pololetí roku 2014 jsme vyplatili v provizním systému 866 tisíc Kč

Věděli jste, že pokud nás doporučíte prostřednictvím provizního systému WEDOS, dáme Vám až 50% z ceny zakoupené služby? V prvním pololetí letošního roku jsme takto našim partnerům vyplatili téměř 866 tisíc korun. Sami jistě víte, že naše služby patří na trhu mezi ty nejlepší, tak proč je nedoporučit?